Menu
درج آگهی صنعتی برای عکس پروفایل

جمالی: نحوه برخورد سیستم بانکی با واحدهای تولیدی بسیاری را بیکار کرده است – اخبار شهرستان لارو صحبت نو

خبر های نو و جدید با صحبت های نو

منوچهر جمالی نماینده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب به دولت برای حل مشکلات معیشتی مردم، گفت: وقتی رهبر معظم انقلاب سال جاری را به نام «رونق تولید» نامگذاری می‌کنند به این معناست که در این بخش مشکل وجود دارد و اشتغال و معیشت خانوار و تولید با مشکل مواجه است و همه کشور باید دست به دست هم دهند تا این مشکل کمتر شود. شاید همه مشکلات را نتوان حل کرد، طبیعی است که این کار شدنی نیست.

وی افزود: جلسه سران قوا با ابتکار مقام معظم رهبری برای رفع مشکلات اقتصادی کشور تشکیل شده و هر سه قوه باید تلاش خود را برای رفع موانع در این حوزه به کار گیرند اما به عنوان مثال من در حوزه انتخابیه خودم آنچه را که مشاهده می‌کنم و در مراجعات مردمی به من منتقل می‌شود این است که در بخش اشتغال و اقتصاد خانوار مشکلات جدی دارند و این مشکلات جدی هم در استان و شهرستان و هم در سطح کشور باید مرتفع شود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عبور از وضعیت فعلی کشور نیازمند همدلی و همراهی و وحدت کلمه بیشتر است و تلاش بیشتر و صرفه‌جویی بیشتر و جلوگیری از تخلفات و فساد مالی و اداری، برخورد با متخلفان و… لازمه این کار است.

جمالی خاطرنشان کرد: مشکلات معیشتی مردم جدی است و مردم دارند صبوری می‌کنند و با نظام و انقلاب همراهی دارند و فرمایشات مقام معظم رهبری را گوش می‌دهند. برای حل مشکلات معیشتی مردم نیازمند تلاش بیشتر هستیم.

وی افزود: به عنوان مثال سیستم بانکی ما در برخورد با واحدهای تولیدی و صنعتی مشکلاتی را برایشان ایجاد کرده و بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی ما از کار بیکار شده‌اند که این یک آسیب است و از طرفی هم دارد تلاش می‌شود که ایجاد اشتغال صورت گیرد، اما مشکلات مردم به صورت جدی همچنان باقی است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اعتقاد من بر این است که همه مسئولان در همه قوا و همه توان کشور باید در ارتباط با حل مشکلات معیشتی مردم هماهنگ شوند و این موضوع را نباید شوخی گرفت و نگاه ساده به آن داشت و کسانی که مانع این کار هستند باید برخورد جدی با آنها صورت گیرد. قوه قضائیه برخورد با این افراد را شروع کرده و من فکر می‌کنم این برخوردها برای برخورد با فساد مالی و اداری موثر باشد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

اخبار صحبت نو بروز ترین اخبار را فوری از ما کسب کنید و چطور آپدیت باشید را یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *