Menu
درج آگهی صنعتی برای عکس پروفایل

سیلسن: تنها دو بازی انجام دادیم و فشار خاصی روی والنسیا وجود ندارد؛ امتیازات بیشتری کسب خواهیم کرد – sohbateno.ir

عکس های پروفایل خبری

طرفداری – والنسیا شنبه شب (24 آگوست) در چهارچوب هفته دوم رقابت های لالیگا با نتیجه 1 بر 0 در بالایدوس مغلوب سلتاویگو شد. یاسپر سیلسن دروازه بان جدید خفاش ها که در بازی مقابل سلتا اولین بازی خارج از خانه اش را به همراه تیم جدیدش انجام داد، معتقد است  والنسیا پس از کسب یک امتیاز از دو بازی ابتدایی لالیگا، تنها به صبر و آرامش نیاز دارد. 

به گزارش Marca، خفاش ها شروع خوبی در لالیگا نداشتند. شاگردان مارسلینو، در هفته اول لالیگا در مقابل رئال سوسیداد در حالی که تا دقیقه 101 با نتیجه 1 بر 0 پیش بودند با یک پنالتی دیر هنگام، سه امتیاز بازی را با یک امتیاز عوض کردند و در بازی دوم با نتیجه 1 بر 0 مغلوب سلتاویگو شدند. سنگربان هلندی والنسیا که چندی پیش از بارسلونا به این تیم پیوسته است، در مورد شرایط تیم جدیدش صحبت کرد. او عنوان کرد: 

فشار خاصی روی ما وجود ندارد، چرا که بازی های زیادی باقی مانده است و تنها دو بازی انجام داده ایم. ما فقط باید سخت تلاش کنیم و در این صورت امتیازات بیشتری کسب خواهیم کرد.

سیلسن هلندی در بازی مقابل سلتاویگو موفق شد تا پنالتی دنیس سوارز را در وقت های تلف شده بازی دفع کند اما این واکنش هم برای کسب نتیجه تیمش کافی نبود. سیلسن در این باره گفت: 

گرفتن پنالتی کافی نبود. این موضوع برای من خوب بود، اما برای تیم کارساز نبود. سلتاویگو فقط در نیمه اول و اوایل بازی بهتر از ما حمله کرد اما پس از آن ما بودیم که توپ و میدان را در اختیار گرفتیم. با این حال، بازی در زمین سلتاویگو همیشه کار دشواری است. 

پایگاه تحلیلی خبری عکس پروفایل صحبت نو
دانلود عکس پروفایل با پروفایل ساز افکتینو https://effectino.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *